Kalendarz Imprez

CENNIKI

CENNIKI

WRZESIEŃ NA CRACOVII! KARNETY NA MECZE PIŁKARSKIE I HOKEJOWE JUŻ OD 30ZŁ!

Karnet "WRZESIEŃ" to pewne miejsce na trybunach podczas spotkań ligowych z mistrzem i wicemistrzem Polski - Piastem Gliwice i Legią Warszawa, a także meczu pucharowego z aktualnym wiceliderem ligowej tabeli - Jagiellonią Białystok.

Każdy z abonamentów dodatkowo wyposażony będzie w trzy vouchery. Są one Waszą wejściówką na pierwsze domowe mecze Comarch Cracovii w Polskiej Hokej Lidze, gwarantując pełen pakiet pasiastych emocji we wrześniu. Nie jest jednak konieczne wykorzystywanie ich pojedynczo. Wszystkie trzy vouchery mogą zostać również wykorzystane podczas jednego spotkania. Wybór należy wyłącznie do posiadacza abonamentu. Przypominamy również, że wszystkie spotkania piłkarskie, ujęte w ramach wrześniowego abonamentu, zawierają się w karnetach "CAŁY" i "JESIEŃ".

Karnet "WRZESIEŃ" kupić mogą wyłącznie posiadacze Kart Kibica Cracovii.

PROMOCJE:

- OFERTA DLA STUDENTÓW:


Studenci ponownie wejdą na nasz stadion płacąc za bilet na pojedynczy mecz jedyne 10 zł. Jedynym warunkiem jest okazanie ważnej legitymacji studenckiej przy zakupie biletu. Legitymację wystarczy okazać minimum raz. Po dodaniu do odpowiedniej bazy kibiców możliwe będzie nabywanie biletów po "studenckiej" cenie przez Internet.

- KOBIETY #NASTADIONIE!:


Analogicznie sytuacja wygląda w wypadku biletów dla Pań. Dla nich również mamy pojedyncze bilety za 10 zł. Promocja dotyczy wszystkich sektorów z wyłączeniem sektora VIP.

- OFERTA DLA SENIORÓW:


Rozwiązanie to obejmuje również grupę najstarszych fanów Cracovii, kibiców po 65 roku życia. Także i oni mogą nabyć bilety za 10 zł.

- ZA DARMO DO 7 ROKU ŻYCIA:


Najmłodsi kibice wraz z opiekunami wchodzą na mecze za darmo! Oferta obejmuje dzieci do 7 roku życia. Darmowe wejście odbywa się po pobraniu bezpłatnego biletu w Punkcie Obsługi Kibica.

- ZA 1 ZŁ DO 15 ROKU ŻYCIA:


Na sektor rodzinny dzieci w wieku 8-15 lat wchodzą za symboliczną złotówkę. Oferta obejmuje miejsca wyłącznie na sektorze I.

- PROMOCYJNE KARNETY DLA DZIECI W WIEKU 8-15:

Dzieci w tym przedziale wiekowym wejdą na mecz za jedyne 10zł. Promocja obejmuje wszystkie sektory z wyłączeniem sektorów VIP oraz J (gości).

- OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE:


Na sektor C niepełnosprawni wchodzą za złotówkę na pojedyncze mecze! Promocja obowiązuje tylko na sektorze C. Opiekunowie nabywają karnet w cenie regularnej.

Promocje nie łączą się.Kartę Kibica można wyrobić wyłącznie w Punkcie Obsługi Kibica nr 1 przy ul. Józefa Kałuży 1! Cena Karty Kibica wynosi 15zł.

Udostępniamy również Państwu możliwość przebukowania karnetu na bilet na inny sektor przed konkretnym pojedynczym meczem. Można będzie tego dokonać wyłącznie w Punkcie Obsługi Kibica. Zmiany te realizujemy we wszystkie dni otwarcia Punktów z wyłączeniem dni meczowych.

Zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych jako organizator jesteśmy zobligowani do kontroli biletów wraz z dokumentem tożsamości ze zdjęciem. Tym samym przypominamy, że osoby wybierające się na mecz muszą posiadać dowód osobisty lub inny dokument ze zdjęciem.


GDZIE MOŻNA
 KUPIĆ KARNET?


1) w Punkcie Obsługi Kibica przy ul. Józefa Kałuży 1:


Poniedziałek - Piątek:
10:00 - 18:00
Sobota - Niedziela: 10:00 - 16:00
 

2) przez Internet na BILETY.CRACOVIA.PL

3) w wybranych salonikach sieci Kolporter:

- Kraków, Galeria Krakowska, ul. Pawia 5

- Kraków, Galeria Bronowice (Auchan), ul. Stawowa 61

- Kraków, Centrum Handlowe Serenada, ul. Bora-Komorowskiego 41

- Tarnów, Galeria Tarnovia, ul. Krakowska 149

- Miechów, Galeria Miechowska, ul. Sienkiewicza 14Proszę czekać - trwa ładowanie treści