Kalendarz Imprez

CENNIKI

CENNIKI

Już teraz możesz zapewnić sobie wejście na decydujące spotkania sezonu! Walcz z nami o najwyższe cele - karnety WIOSNA trafiły do świątecznej przedsprzedaży.Kupując abonament na wiosenne spotkania, Kibice będą mogli liczyć na wszystkie promocje, doskonale znane z ostatniej jesieni. Podczas świątecznej przedsprzedaży, każdy z karnetów - włącznie z promocyjnymi - nabyć można będzie z 10% upustem. Na niższą cenę nowego pakietu mogą liczyć również dotychczasowi karnetowicze, przedłużający swój abonament.

Przypominamy - karnet WIOSNA to gwarancja miejsca na trybunach podczas wszystkich spotkań nowej rundy. Wśród nich między innymi Wielkie Derby Krakowa oraz wszystkie spotkania rundy finałowej PKO BP Ekstraklasy. Wspierajże najstarszy klub sportowy w Polsce #NaStadionie i walcz z nami o najwyższe cele!

CENNIK KARNETÓW WIOSNA 2020:


 

PROMOCJE:

- OFERTA DLA STUDENTÓW:

Studenci ponownie wejdą na nasz stadion płacąc za bilet na pojedynczy mecz jedyne 10 zł. Jedynym warunkiem jest okazanie ważnej legitymacji studenckiej przy zakupie biletu. Legitymację wystarczy okazać minimum raz. Po dodaniu do odpowiedniej bazy kibiców możliwe będzie nabywanie biletów po "studenckiej" cenie przez Internet.

Za wiosenny abonament żacy zapłacą 49 zł. Promocja dotyczy wszystkich sektorów z wyłączeniem sektorów VIP i J (gości).

- KOBIETY #NASTADIONIE!:

Analogicznie sytuacja wygląda w wypadku biletów dla Pań. Dla nich również mamy pojedyncze bilety za 10 zł. Za Karnet WIOSNA pasiaste Panie także zapłacą 49 zł! Promocja również dotyczy wszystkich sektorów z wyłączeniem sektorów VIP i J (gości).

- OFERTA DLA SENIORÓW:

Rozwiązanie to obejmuje także grupę najstarszych fanów Cracovii, kibiców po 65 roku życia. Również i oni mogą nabyć bilety za 10 zł oraz karnet wiosenny za 49 zł. Tutaj również oferujemy miejsca na wszystkich sektorach poza VIP i J (gości).

- ZA DARMO DO 7 ROKU ŻYCIA:

Najmłodsi kibice wraz z opiekunami wchodzą na mecze za darmo! Oferta obejmuje dzieci do 7 roku życia. Darmowe wejście odbywa się po pobraniu bezpłatnego biletu w Punkcie Obsługi Kibica.

- ZA 1 ZŁ DO 15 ROKU ŻYCIA:

Na sektor rodzinny dzieci w wieku 8-15 lat wchodzą za symboliczną złotówkę. Oferta obejmuje miejsca wyłącznie na sektorze I. Karnet dla dzieci w tym przedziale wiekowym to jedyne 9 złotych!

- PROMOCYJNE KARNETY DLA DZIECI W WIEKU 8-15:

Dostępne są również karnety wiosenne dla dzieci w tym przedziale wiekowym. Cena także w tym wypadku wynosi 49 zł. Promocja obejmuje wszystkie sektory z wyłączeniem sektorów VIP oraz J (gości).

- OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE:

Na sektor C niepełnosprawni wchodzą za złotówkę na pojedyncze mecze! Karnet WIOSNA dla osoby niepełnosprawnej to jedynie 9 zł. Promocja obowiązuje tylko na sektorze C. Opiekunowie nabywają karnet w cenie regularnej.

 

Ważna informacja dla wszystkich osób, które chcą zakupić karnety na mecze Cracovii na sektor VIP. W vipowskie abonamenty można zaopatrzyć się wyłącznie w recepcji VIP #NaStadionie Pasów. 

Zapraszamy do recepcji VIP od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 17:00. Wejście od strony ulicy Józefa Kałuży 1. Tel.: 694 464 558.


Proszę czekać - trwa ładowanie treści