Kalendarz Imprez

Informacje

WITAJŻE!


Serwis sprzedaży karnetów i biletów Cracovii jest niezwykle prosty w obsłudze, a interfejs portalu został zaprojektowany w taki sposób, aby być przyjaznym dla użytkownika. Wszystko, co musisz wiedzieć przed zakupem biletów, bez żadnych problemów znajdziesz w zakładkach na górze strony. Znajdują się tam informacje na temat stadionu, aktualnych biletów i karnetów, terminarz, regulamin sprzedaży oraz dane kontaktowe.

Zachęcamy również do wyrażenia zgody na otrzymywanie materiałów marketingowych, handlowych oraz newslettera od klubu. Dzięki temu będziemy mogli regularnie informować Cię o wszelkich nowościach, promocjach oraz akcjach przez nas organizowanych! Aby wyrazić zgodę wystarczy, że podczas zakładania konta zaznaczysz odpowiednie pola na dole formularza rejestracyjnego.


Jeśli kupowałeś/aś już karnet lub bilet na mecze Pasów w Punkcie Obsługi Kibica zlokalizowanym #NaStadionie przy ul. Józefa Kału
ży 1 to masz już konto w naszym systemie! W przypadku pierwszego skorzystania z serwisu bilety.cracovia.pl, logując się podajesz swój nr PESEL (np. 77110199999) oraz nazwisko z dużych liter (np. KOWALSKI) jako hasło.

Nie zwlekajże! Zarejestruj się/Zaloguj się już dziś i ciesz się nowymi możliwościami! A to wszystko po to, by jak najbardziej ułatwić Ci spotkanie z Cracovią!

Proszę czekać - trwa ładowanie treści