Calendar

Information

KOMUNIKAT


Pierwszeństwo w wyborze udostępnionych miejsc na półfinałowy mecz Totolotek Pucharu Polski, Cracovia - Legia Warszawa (07.07, godz. 20:00), mają Karnetowicze, którzy już teraz mogą odbierać darmowe bilety za pośrednictwem strony bilety.cracovia.pl. O dalszym harmonogramie otwartej sprzedaży poinformujemy wkrótce.

 
Wybór miejsca dla karnetowiczów

Liczba karnetowiczów na poszczególnych sektorach naszego Stadionu znacznie się różni. W związku z tym poszczególnym karnetowiczom udostępniamy miejsca na wybranych sektorach:

- Karnetowicze sektora A: do wyboru miejsca na sektorach A, D, I, J
- Karnetowicze sektora B: do wyboru miejsca na sektorach B, A, D, I, J
- Karnetowicze sektora C: do wyboru miejsca wyłącznie na sektorze C
- Karnetowicze sektora D: do wyboru miejsca wyłącznie na sektorze D
- Karnetowicze sektorów E oraz G: do wyboru miejsca na sektorach E, G, D, I, J
- Karnetowicze sektorów F oraz H: do wyboru miejsca na sektorach F, H, E, G, D, I, J
- Karnetowicze sektora I: do wyboru miejsca wyłącznie na sektorze I
- Karnetowicze sektorów VIP: miejsca na sektorach VIP Silver oraz Gold.

Uprzejmie prosimy o wybieranie w pierwszej kolejności miejsc na sektorach, na który posiadacie Państwo Karnet Cały lub Wiosna. Po wybraniu darmowego biletu zostanie on nabity na Kartę Kibica Cracovii. Należy pamiętać, aby Kartę Kibica zabrać ze sobą na mecz.


Otwarta sprzedaż

Pełny harmonogram sprzedaży biletów dla Kibiców, którzy nie posiadają Karnetów, już wkrótce.

CENNIK - obowiązuje tylko dla posiadaczy Kart Kibica:


PROMOCJE:

- OFERTA DLA STUDENTÓW:

Studenci ponownie wejdą na nasz stadion płacąc za bilet na pojedynczy mecz jedyne 10 zł. Jedynym warunkiem jest okazanie ważnej legitymacji studenckiej przy zakupie biletu. Legitymację wystarczy okazać minimum raz. Po dodaniu do odpowiedniej bazy kibiców możliwe będzie nabywanie biletów po "studenckiej" cenie przez Internet.

- KOBIETY #NASTADIONIE!:

Analogicznie sytuacja wygląda w wypadku biletów dla Pań. Dla nich również mamy pojedyncze bilety za 10 zł. Promocja dotyczy wszystkich sektorów z wyłączeniem sektora VIP.

- OFERTA DLA SENIORÓW:

Rozwiązanie to obejmuje również grupę najstarszych fanów Cracovii, kibiców po 65 roku życia. Także i oni mogą nabyć bilety za 10 zł.

- ZA DARMO DO 7 ROKU ŻYCIA:

Najmłodsi kibice wraz z opiekunami wchodzą na mecze za darmo! Oferta obejmuje dzieci do 7 roku życia. Darmowe wejście odbywa się po pobraniu bezpłatnego biletu na stronie bilety.cracovia.pl. 
Jeśli dziecko nie posiada Karty Kibica Cracovii, to bilet należy wydrukować.

- ZA 1 ZŁ DO 15 ROKU ŻYCIA:

Na sektor rodzinny dzieci w wieku 8-15 lat wchodzą za symboliczną złotówkę. Oferta obejmuje miejsca wyłącznie na sektorze I.

- PROMOCYJNE KARNETY DLA DZIECI W WIEKU 8-15:

Dzieci w tym przedziale wiekowym wejdą na mecz za jedyne 10zł. Promocja obejmuje wszystkie sektory z wyłączeniem sektorów VIP oraz J (gości).

- OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE:

Na sektor C niepełnosprawni wchodzą za złotówkę na pojedyncze mecze! Promocja obowiązuje tylko na sektorze C. Opiekunowie nabywają karnet w cenie regularnej.

Promocje nie łączą się.


Schemat obecnie udostępnionych miejsc wynika z zaleceń sanitarnych i konieczności utrzymania bezpiecznego dystansu społecznego. Zachęcamy więc rodziny do rezerwowania swoich miejsc blisko siebie. Musimy pamiętać, że zmiana miejsca na stadionie może ograniczać komfort i bezpieczeństwo innych osób poprzez niezachowanie odpowiedniego dystansu względem pierwotnie wyznaczonych miejsc. Prosimy o zachowanie na meczu społecznej odpowiedzialności.

Możliwość wyboru miejsca będziemy Państwu udostępniać przed każdym kolejnym spotkaniem domowym aż do końca rozgrywek 2019/20.

Wszystkich, którzy skorzystają z możliwości wejścia na nasz Stadion, prosimy o stosowanie się do wytycznych sanitarnych. To czas, w którym od nas wszystkich wymagana jest szczególna ostrożność. By przeżywać wspólnie sportowe emocje, musimy trzymać się wytyczonych na obiekcie środków komunikacyjnych, utrzymywać dystans między poszczególnymi miejscami oraz stosować się do wszelkich procedur i komunikatów spikera. Informujemy również, iż Klub ma prawo do przeprowadzenia kontroli higienicznych środków ostrożności, w szczególności do sprawdzenia temperatury w momencie wchodzenia Kibiców na stadion. W przypadku stwierdzenia potencjalnych objawów, Klub może odmówić tej osobie wejścia na stadion.

Już teraz cieszymy się na wspólne spotkanie po ponad trzech miesiącach! Mamy nadzieję, że już w niedzielę zobaczymy się #NaStadionie.

Proszę czekać - trwa ładowanie treści