Kalendarz Imprez

Informacje

KARTA KIBICA

Kartę Kibica Cracovii możesz wyrobić na dwa sposoby: stacjonarnie oraz przez Internet. Aby wyrobić Kartę Kibica stacjonarnie udaj się do Punktu Obsługi Kibica nr 1 zlokalizowanego #NaStadionie od strony ul. Józefa Kałuży. W celu zarejestrowania się w naszej bazie kibiców musisz mieć ze sobą dokument ze zdjęciem i numerem PESEL.

 

Teraz Kartę Kibica możesz wyrobić także przez Internet! Po dokonaniu rejestracji w naszym nowym systemie sprzedaży biletów będziesz miał/a możliwość zamówienia swojej Karty Kibica on-line. Po uiszczeniu odpowiedniej opłaty poprzez system płatności elektronicznej Twoja Karta Kibica będzie czekała na odbiór w Punkcie Obsługi Kibica od strony ul. Józefa Kałuży. Pamiętaj, aby zabrać ze sobą dokument ze zdjęciem i numerem PESEL w celu weryfikacji danych.
 

 

Karta Kibica daje jej posiadaczowi sporo udogodnień i w znaczący sposób ułatwia wejście na stadion. Dzięki niej kibic ma możliwość zakupu karnetu na mecze „Pasów”. Karnet, z punktu widzenia fana, jest zdecydowanie najbardziej opłacalną opcją i pozwala sporo zaoszczędzić w perspektywie całego sezonu! Ponadto, bilety nawet na pojedyncze spotkania Cracovii z Kartą Kibica są po prostu tańsze! 

Nie zwlekajże i załóżże Kartę Kibica już dziś! 

UWAGA: Karta Kibica jest wciąż niezbędna do zakupu karnetu na mecze Cracovii! Dotyczy to również zakupu dokonywanego za pomocą naszego nowego systemu sprzedaży biletów on-line!

Proszę czekać - trwa ładowanie treści