Kalendarz Imprez

Informacje

KARNETY I BILETY WIOSNA 2019

 
Karnety WIOSNA 2019 już w sprzedaży! Od środy, 9 stycznia, można kupować karnety na wiosenne mecze Cracovii rozgrywane #NaStadionie przy ulicy Kałuży 1!

PRZEDŁUŻŻE SWÓJ KARNET I OTRZYMAJ ZNIŻKĘ ZA KONTYNUACJĘ!

 
Karnetowicze przedłużający swoje karnety jak zwykle mogą liczyć na niższą cenę nowego pakietu! Z promocji mogą skorzystać kibice, którzy byli w posiadaniu karnetu JESIEŃ 2018. Jednocześnie informujemy, że rezerwacja miejsc dla karnetowiczów JESIEŃ 2018 kończy się 16 stycznia. Po tym terminie wszystkie miejscówki trafią do otwartej sprzedaży.

CENNIKI


CENA BILETU
zawarta w powyższych cennikach to oferta dla kibiców posiadających Karty Kibica Cracovii! Przypominamy, iż Kartę Kibica można wyrobić wyłącznie w Punkcie Obsługi Kibica nr 1 przy ul Józefa Kałuży 1! Cena Karty Kibica wynosi 15 PLN.

Zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych jako organizator jesteśmy zobligowani do kontroli biletów wraz z dokumentem tożsamości ze zdjęciem. Tym samym przypominamy, że osoby wybierające się na mecz muszą posiadać dowód osobisty lub inny dokument ze zdjęciem.


SEKTOR A DLA WSZYSTKICH!

W porównaniu do minionej rundy, w procesie dystrybucji wejściówek na mecze Cracovii, zaszła jedna poważna zmiana: sektor A został ponownie otwarty dla wszystkich kibiców.

KOBIETY #NaStadionie!

Cracovia jeszcze bardziej otwiera się na płeć piękną! Wszystkie panie chcące wspierać Pasy z trybun stadionu mogą kupić karnet WIOSNA 2019 za jedyne 45 PLN. Niezdecydowana na karnet? W takim razie proponujemy bilet za 5 PLN. Oferta dotyczy wszystkich sektorów z wyłączeniem VIP Silver oraz VIP Gold. Z promocji mogą skorzystać kobiety, które posiadają Kartę Kibica Cracovii.

OFERTA DLA SENIORÓW

Seniorzy mogą zakupić karnet w specjalnej, promocyjnej cenie nie tylko na sektor B, ale również na sąsiadujący z nim sektor A! Koszt karnetu WIOSNA 2019 dla grupy wiekowej 65+, to symboliczne 9 PLN. Bilet ulgowy dla seniorów na wcześniej wymienione sektory to tylko 1zł!
 
 
NA RODZINNY ZA 1 ZŁ!
 
Dzieci i młodzież do lat 15 zdzierające gardła za Cracovią na sektorze I za karnet WIOSNA 2019 zapłacą 9 PLN. Bilet ulgowy na pojedynczy mecz to symboliczna złotówka! Oferta obowiązuje tylko w sytuacji gdy opiekun nieletniego również posiada bilet/karnet na ten sektor.
 
 
OFERTA DLA KIBICÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH
 
Karnet WIOSNA 2019 dla osób niepełnosprawnych można nabyć w cenie 9 PLN, natomiast bilet na pojedynczy mecz, to symboliczna złotówka. Oferta dotyczy tylko sektora C. W przypadku gdy osoba niepełnosprawna wymaga asysty opiekuna, opiekun zakupuje bilet/karnet w cenie regularnej.

KARNETY I BILETY MOŻNA NABYWAĆ:


1) w Punkcie Obsługi Kibica przy ul. Józefa Kałuży1

Poniedziałek: 8.00-16.00
Wtorek: 12.00-20.00
Środa: 8.00-16.00
Czwartek: 12.00-20.00
Piątek: 12.00-20.00
Sobota: 10.00-16.00
Niedziela: 10.00-16.00

2) przez Internet na bilety.cracovia.pl

3) Wybrane saloniki sieci Kolporter:

- Kraków, Galeria Krakowska, ul. Pawia 5

- Kraków, Galeria Bronowice (Auchan), ul. Stawowa 61

- Kraków, Centrum Handlowe Serenada, ul. Bora-Komorowskiego 41

- Tarnów, Galeria Tarnovia, ul. Krakowska 149

- Miechów, Galeria Miechowska, ul. Sienkiewicza 14

Proszę czekać - trwa ładowanie treści